عرضه محصولات سلامت محور

ما با بهره گيری از دانش صنايع غذايی و با استفاده از مواد با کیفیت بر آنیم تا بتوانیم محصولاتی سالم و پر انرژی را خدمت شما عزیزان ارائه کرده و در مسیر سلامت غذایی شما عزیزان نقشی به قدر همّت خود ایفا کنیم.

تولید و فروش انبوه

در آغاز تنها با یک شعبه تلاش نمودیم هر چه میتوانیم بر کیفیت محصولاتمان بیافزاییم و اینک مفتخریم با بیش از 16 شعبه در سطح تهران و حومه وظیفه توزیع محصولاتی سالم و طبیعی را به انجام میرسانیم.

تولید و اشتغال زایی

ما بر آنیم که با اجابت فرمان رهبری معظم انقلاب مبنی بر اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی، روز به روز در راستای توسعه و هدفمند سازی این تجارت تلاش کرده تا بتوانیم بر تعداد شاغلان و صاحبان کسب و کار بیفزاییم.

گروه دامداری و لبنیات گلبانان (روستا) در سال 1392 با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب در زمینه تولید لبنیات شروع به خدمت رسانی در زمینه تغذیه سلامت هموطنان عزیز نمود.

ایده و رسالت ما در سه هدف خلاصه میشود:
  1. عرضه فرآورده های غذایی سلامت محور
  2. تولید انبوه و تبع آن فروش انبوه با نازل ترین قیمت
  3. لبیک به فرمان رهبری معظم انقلاب مبنی بر اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی

در آغاز تنها با یک شعبه تلاش نمودیم هر چه میتوانیم بر کیفیت محصولاتمان بیافزاییم و اینک مفتخریم با بیش از 16 شعبه در سطح تهران و حومه وظیفه توزیع محصولاتی سالم و طبیعی را به انجام میرسانیم.

در طی این مسیر ناملایمت فراوانی را پشت سر گذاشتیم. سود جویانی بودند که فقط به منافع شخصی خویش می اندیشیدند و با سنگ انداختن بر مسیر لبنیات سنتی آن را عامل بیماریهای متعددی معرفی میکردند که به لطف خداوند پس از رسوایی برخی از شرکتهای تولید لبنیات صنعتی در بکارگیری غیر مجاز و متقلبانه روغن پالم بجای چربی مفید حیوانی موجود در شیر حنایشان نزد مردم بی رنگ شد.

جهت مشاهده و کسب اطلاعات در مورد شعب لبنیات گلبانان می توانید به صفحه شعب بروید

محصولات لبنیات گلبانان

از آنجاییکه کیفیت محصولاتمان برایمان بسیار اهمیت داشت اقدام به راه اندازی واحد دامداری نمودیم تا از سلامت شیر که پایه تولید سایر محصولاتمان است مطمئن گردیم. استفاده از علوفه تازه و ارگانیک طعم بسیار مطبوعی به شیر تولیدی بخشیده که مشتریان فراوانی را به خود جذب نموده است. واحد پزشکی نیز بصورت مستمر به سلامت دام نظارت دارند.

اقبال مردم به استفاده از محصولات سنتی که اخیرا شیر شتر هم به آن اضافه شده است ما را برآن داشت تا با اضافه نمودن چندین نفر شتر محصولات بسیار مفید حاصل از شیر شتر را هم خدمت شما عزیزان ارائه دهیم. واحد تولید لبنیات سنتی نیز با استفاده از بهترین ماشین آلات روز دنیا قادر است روزانه محصولات متنوع با کیفیت بالا را تولید نماید. اخذ مجوزات مختلف بهداشتی که مورد تایید مرکز سلامت محیط کار وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی است خود گواهی بر تلاش صادقانه ما در مسیر عرضه محصولات سلامت محور است.